KONST / Litografier / Serigrafi 13746432
nr 1374 6432
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Serigrafi, Inramad boksida, Ej signerad, bladets mått: 32x49,5
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:55:03
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)